17.10.2014: GMY Genel Kurul Toplantısı 17-19 Ekim 2014'de Gerçekleşti

Türkiye Motor Yenileme sektörünün lider kuruluşu GMY, geleneksel toplantısını 17-19 Ekim 2014 tarihlerinde KING Motor Yatakları sponsorluğunda Kemer/Antalya Crystal Otel’de gerçekleştirdi. Üç gün süren toplantıya 32 ilden 46 GMY bayi sahibi ve genel müdürleri katıldılar. Toplantıda, Türkiye Motor Yenileme Sektörünün geleceği, yapılması gereken çalışmalar gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca toplantıya King Motor Yatakları Türkiye ekibi tam kadro olarak katıldı. King Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Emrah İŞBİLİR, King Kalite Anlayışı,  Türkiye yapılanması, Satış Sonrası Hizmetler ve Yeni Nesil Turbo araçlar için özel güçlendirilmiş “Power Line” ürün grupları gibi konuları kapsayan detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

King Motor Yatakları sunumu sırasında söz alan Şahin Rektefiye sahibi Sn. Mehmet ŞAHİN, King ürünlerini kullandığını ve diğer GMY üyesi firmalara tavsiye edebileceğini belirtti. Ayrıca, Power Line ürünleri ile ilgili memnuniyetini ifade etti. Varkut Motor Yenileme sahibi Sn. Aykut Kobaş, şu ana kadar kullandıkları King ürünlerinden memnun olduklarını ve kullanmaya devam edeceklerini belirtti. Yine Teknikel Motor Yenileme sahibi Sn. Tamer Mülayim, Satış Sonrası Hizmetler çalışmalarının önemini belirterek, ürünün kalitesinin anlaşılabilmesi için mutlaka zamana ihtiyaç olduğunu, fakat King ürünlerini kullanacaklarını belirttiler.

Sunumun ardından GMY bayi sahipleri ve servis müdürlerinin sorularına açıklık getiren Emrah Bey, GMY Genel Müdürü Sn. Emre Can ÇİÇİN ve katılımcı firmalara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı. GMY bayi sahipleri ve King Motor Yatakları ekibinin tatil havasında birlikte geçirdiği 3 günlük toplantı her bakımdan çok faydalı geçti.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?